MicrosoftTeams image 2

Chcesz zarabiać do
200 000zł
rocznie?

3

DNI WARSZTATÓW

27

GODZIN ZAJĘĆ

8

LAT DOŚWIADCZENIA

Dzień
01

Teoria, metodyka i innowacje w branży Window Cleaning. Zrozumienie podstaw teoretycznych branży, wyeliminowanie podstawowych błędów podczas wykonywania usługi. Omówienie najskuteczniejszych technik mycia okien oraz profesjonalnych narzędzi. Omówienie zagadnień rozpoczęcia kariery zawodowej jako profesjonalista branży Window Cleaning.

Dzień
02

Strategie, analizy i źródła, czyli od czego zacząć budowanie biznesu, by mieć pewność dużych zysków z transakcji oraz ciągłości zleceń stałych odbiorców. Jak podnieść wartość usługi oraz szybkiej i efektywnej sprzedaży. Wszystko co musisz wiedzieć jako przedsiębiorca prowadzący własny oddział usługowy.

Dzień
03

Zajęcia praktyczne z zakresu najszybszych technik mycia powierzchni szklanych przy użyciu metod manualnych. Poznasz zastosowanie praktyczne najefektywniejszych technik oraz narzędzi. Zobaczysz jak wygląda proces usługowy u moich klientów. Poznasz sposoby pracy podczas usuwania trudnych zabrudzeń po remontach lub dekoracjach. Otrzymasz w prezencie zaplecze linków video do filmów instruktażowych, dzięki którym opanujesz do perfekcji najistotniejsze techniki prezentowane na warsztatach.

Przez 3 dni podzielę się z Tobą doświadczeniem i praktyczną wiedzą, jaką zdobyłem przez ostatnie 5 lat od ekspertów z różnych części Świata.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić Ci pierwsze kroki w biznesie Window Cleaning dam Ci gotowe rozwiązania i sprawdzone przeze mnie narzędzia.

Wiem, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo, dlatego przestrzegę Cię przed najczęstszymi błędami, które mogą Cię wiele kosztować.

cedron photo

WRAZ ZE SZKOLENIEM OTRZYMASZ:

AdobeStock 170520365 Preview

Umowę prawną

W wersji drukowanej i edytowalnej, aby zabezpieczyć Twoje interesy.

Podręczniki oraz materiały wideo

Pomogą ci utrwalić wiedzę teoretyczną i techniki mycia powierzchni szklanych.

AdobeStock 317601158 Preview
closeup shot many colorful climbing carabiners knots wooden surface 1

Kompleksowe szkolenie BHP

Zapewni Ci bezpieczeństwo w pracy.

Certyfikat ukończenia kursu

Potwierdzi Twoją wiedzę i kwalifikacje.

AdobeStock 563644837 Preview
AdobeStock 311325749 Preview Editorial Use Only

Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

Będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami, rozwiązywać problemy związane z branżą Window Cleaning, a także znaleźć inspiracje do nowych projektów usługowych, porady związane z przeprowadzaniem rozmów handlowych i kontakty do specjalistów.

Mentoring

Pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów.

AdobeStock 219153436 Preview

Rabat

10% na pierwszy ekwipunek.

AdobeStock 300094687 Preview

Cena szkolenia - 4999 zł

Nie zwlekaj i zainwestuj w swoją przyszłość już teraz! Kup szkolenie, które pomoże Ci osiągnąć swoje cele i rozwijać się w interesującym Cię kierunku. Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji i zyskasz wiele korzyści dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom.